Kicsit több, mint egy hónapja itthon vagyok. Túl karácsonyon, szilveszteren, gyomorrontáson, kijózanodáson. Lassan visszatérek a bloghoz is, hisz még sokminden van, amiről nem írtam eddig. A képek is felkerülnek, ha sikerül.
Jó volt hazajönni, de mostmár sírom vissza a napsütést. Főleg az utolsó hétvégét. Végig a vízparton...........
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése