2008. december 12., péntek

Itt a vege!

Ez az utolso bejegyzesem innen Ausztraliabol. Holnap este megyek haza. Oszinten mar orulok neki es varom. Ez az egy honap nagyon hosszu volt. Annyi sok minden tortent, annyi uj helyen jartam, annyi emberrel talalkoztam, hogy mar lassan alkalmatlan vagyok befogadni barmi ujat. Megteltem. A masik, ami nehez volt, hogy egyedul voltam. Persze mindenhol voltak vendeglatok, akiknek EZER KOSZONET, es sokat segitettek, de ok megis eltek a sajat mindennapjaikat. Nem sokszor tudtak jonni velem varost nezni, felfedezni. Hianyzik az otthoni nyugalom, es minden barat!!!!
A heten Brisbane-ben es Sunshine Coaston neztem meg iskolakat. Errol, majd kesobb irok. Ma feltem, mert egesz hetvegere rossz idot mondtak. Tegnap reggel valoban zuhogott, de ma reggel, csoda!, sutott a nap:) Lementem rogton a beachre. (Rogton delet jelent.) Hallgattam az ocean zugasat, suttetem a hasam, megbeszeltem a kozelben ulo kanadai sraccal, hogy itt azert melegebb van, mint otthon. Ket ora eleg is volt, mert kezdtem megsulni.
Utana nagy levegot vettem, es elmentem megvenni az ajandekokat. Mindenki pluss allatot kap, gondoltam igy a legegyszerubb. Csak viccelek:) Ez is megvolt.
Este meg bemegyunk Surfers Paradise-ra, aztan holnap jon a pakolas orulete. Raadasul most olvastam, hogy Ferihegy sztrajkol. Remelem, nem rekedek Londonban vagy mashol. Hetfon este 9-re mar BP-en leszek, ha az egiek is ugy akarjak.
Legkozelebb mar szoban.

Nincsenek megjegyzések: