2008. december 7., vasárnap

Utolso napok Sydneyben

Szerda reggel jottem el Sydneybol. Hetfon meg iskolat latogattam, errol olvashattatok. Utana megvettem a buszjegyemet Gold Coastra. Grayhounddal jottem, kozben megalltam Port Macquarie-ben, hogy megnezzek egy allami TAFE iskolat. Utana tudtam folytatni az utamat Surfers Paradiseba. Akkor hasznaltam eloszor az otthoni bankkartyamat. Kicsit feltem, mert a tobbiek megijesztettek, hogy rengeteget vesztek, mikor a bank valtja a forintomat dollarra. Nem igaz, nagyon jol valtjak. Nyugodtan hasznaljatok a bankkartyatokat, a vasarlas tenyleg ingyen van. Lehet, ez csak nekem ilyen nagy ujdonsag. Sosem ertettem a penzugyeket, ezert bizalmatlan vagyok.
Meg kompoztam egyet delutan (kihasznaltam a heti jegyem utolso napjat), setaltam az Opera korul es a Hyde parkban.
Este TVt neztem otthon, es paraztam, hogy szerencsetlenkedni fogok a buszon a nagy borondommel, es nem tudom hova rakni, ha megallunk. Hozzateszem, ezek valos felelmek. Nem igen ismerik a csomagmegorzo intezmenyet.
Kedden nyugi nap volt. Reggel Robival es Orsival kimostunk, majd lementunk a Bondi beachre napozni. Vegtelen kek eg volt, sutott a nap. Szerintem eloszor, miota itt vagyok.
Este atjott Kornelia es Csaba is. Bucsukeppen boroztunk egy kicsit. Orsi gyonyoru kormoket csinalt nekem, majd ellatott homeopatias gyogyszerekkel, mert az ellergiam mar ijeszto lett. Ugy bedagadt a szemem, mintha egesz nap sirtam volna.

Igy utolag koszonom a vendeglatast, nagyszeruen ereztem magam.

Nincsenek megjegyzések: