2008. december 7., vasárnap

Bocs

Ujraolvastam az utobbi ket bejegyzest, bocs az elutesekert, hibakert!Nincs idom atjavitgatni oket!
Majdnem egy hete nem irtam. Azota atkoltoztem Gold Coastra, Brisbane melle. Brisbane Queensland allam fovarosa. Itt ajanlottak szallast, masreszt ez egy teljesen masfajta hely, mint ahol eddig voltam. Gold Cost igazi turistaparadicsom. Itt nincsenek muzeumok, tortenelmi helyek, meg ausztral mercevel mertek sem. Van beach,vannak hullamok, surf, vidamparkok, es estenkent sok reszeg fiatal. Ez az elmult ket hetben kulminalodott, mert a frissen vegzett kozepiskolasok elarasztottak a varost, es kivetkoztek magukbol. Schoolies.

1 megjegyzés:

Tunci írta...

remélem jól érzed magad és tudsz majd pihenni többet is a tengerparton hasadat süttetve a napon ;)
itthon most enyhe az idő (kb 2-4 fok körül és néha süt a nap is, mondjuk 3 naponként), de azért nagyon irigylünk :)
puszcsi
tünci