Port Macquarie-ben hagytam el a fonalat. Miutan megneztem az iskolat, setaltam a varosban. Kisvaros, de nagyon szep. Majdnem sikerult hajokaznom is egyet, de privat buli volt. Mar elkezdodtek itt is a karacsonyi partik.
A busz fel tizkor indult tovabb, addig megvacsoraztam a kocsmaban. Mikor otthagytam a cuccom, meg szinte uras volt. 7-kor, mikor visszaertem mar tomve. Valoszinuleg az egesz varos ott volt. Ra akartak beszelni, hogy vegyek tombolat. Meg jo hogy nem vettem, amilyen szerencsem van, most nyertem volna. (Sose szoktam.) A szomszed asztalnal, ha jol lattam fel kilo csirkehust vittek haza, mint nyeremeny. A tobbi is az lehetett.
Fel tiz helyett, tizre ert oda a busz. Sydneybol jovet hajszal pontos volt a busz. Mivel nincs harmadik ut, nem tudom, melyik volt a rendhagyo esemeny. Itt Gold Coaston a buszok teljesen veletlenszeruen jonnek, mintha nem is lenne menetrend, de ne altalanositsunk, ez helyi sajatossag lehet.
Hajnal 4.45-re ertunk Surfers Paradise-ra, ez Gold Coast kozpontja. (Ez pontosan menetrend szerint volt.) Gyuri, aki szallast adott itt nekem, szerencsere ki tudott jonni elem kocsival, es hazavitt. Kis kavarodas volt, mert elneztem az idot. Queensland allamban nincs nyari idoszamitas, 1 ora a kulonbseg. En a sajat oram szerint hivtam meg Sydney idovel, hogy bocs, de kesunk, mire o mondta, hogy meg csak 3.45 van. Sikerult felebresztenem hamarabb.
A lenyeg, hogy megtalalt, hazavitt, es tudtam aludni.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése