A cim mar nem igaz, de tegnap egesz nap es ma delelott is gyonyoru ido volt. Kezd szinem lenni! Tenyleg igaz, hogy nem erdemes napkrem nelkul sikat lofralni a napon, mert nagyon eget. En ketszer feloratol egeszen lebarnultam. Nem veletlen, hogy a borrak nepbetegseg, klinikak szakosodtak ra. En persze kifogtam a "meg sose latta, ennyi esot" idoszakot.
Hetfon este, borig aztam 15 perc alatt hazafele menet. Szo szerint.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése