2008. december 11., csütörtök

KOALA




Kicsit megbontom az idorendet, mert kedden es szerden vegre allatkertben jartam, es ezt meg meg akarom irni, mielott letelik az idom.
Mint kiderult a legregibb es legnagyobb koala park itt Brisbane-ben van. 1927-ben alapitottak, 130 koala el benne. Ugyalakitottam a napomat, hogy a 4.30-as zaras elott joval odaerjek. Edesen a koalak, olyanok, mintha nem lennenek igazik. Talan mert soksat alszanak. Epp etetesre ertem oda, szerencsem volt. Etettem kengurukat is, nagyon szelidek.
http://photo.koala.net/0912022099.htm

Szerdan Sunshine Coaston voltam Attilaval. (Van kocsija, es ra is ert eljonni velem). Steve Irwin Allatkertjeben voltunk. Itt is lehetettt simogatni koalat!

A legfontosabb, amiert jottem, megvolt

3 megjegyzés:

Dolli írta...

Hello Gabika!
Jó rég nem olvastalak, most jutott csak időm rá. Nagyon aranyosak lehetnek ezek a koalak, jó a kép is. Gondolom rengeteg az élmény, meddig is leszel kinn?
Itthon készülödünk az évzáróra, most lesz szombaton, gondolom már egy halom üzit kaptál róla. aztán meg egy lányos, beülös beszélgetés Piroskáékkal.
Érezd jól magad, Dolli

Tunci írta...

hát ez kész. nagyon ari! milyen a szaguk? nagyoncuki a kezedben. :)

Ördögh Zsófi írta...

remélem hazahoztad!:)