2008. december 16., kedd

Itthon vagyok!

Hazaértem! Szerencsésen! Az útnak vége, de a blognak nincs. Még sokmindent nem írtam le, ami történt. Még folytatom.
Nem most, mert most éppen rámtört a fáradtság. Tegnap este 10-re érkezett a gép Ferihegyre. Hazakászálódtam, és nem volt nehéz elaludni. Reggel 4.45-kor felébredtem, és fél hatkor fel is keltem, mert beláttam, hogy nem megy az alvás. Ausztráliában már délután 4 volt akkor. Szükség lesz egy hétre, hogy átálljak, az biztos. Az előny, hogy most korán fenn vagyok:)

1 megjegyzés:

Juci írta...

Isten hozott otthon!Azaz vitt,mert en sem ott,sem az en otthonomban nem vagyok epp:)
Es utolag boldog nevnapot!Ritkan tudok irni,rengeteg a melo es a hozzaferes is behatarolt.Puszi!

J