2008. november 10., hétfő

Majd belejövök!

Halo mindenkinek!

Egyre közelebb az indulás, egyre idegesebb vagyok. Mit pakoljak????
Itt tudjátok majd követni, merre járok, mit csinálok a világ másik felén.

1 megjegyzés:

Tunci írta...

látom sikerült beszédes nevet találni a blogocskádnak :)

mi ez a geostoau?

örülünk, hogy megérkeztél!!! és vigyázz a szörfös fiúkkal, azt mondják megbízhatóak :)