látom sikerült beszédes nevet találni a blogocskádnak :)mi ez a geostoau?örülünk, hogy megérkeztél!!! és vigyázz a szörfös fiúkkal, azt mondják megbízhatóak :)
Megjegyzés küldése
1 megjegyzés:
látom sikerült beszédes nevet találni a blogocskádnak :)
mi ez a geostoau?
örülünk, hogy megérkeztél!!! és vigyázz a szörfös fiúkkal, azt mondják megbízhatóak :)
Megjegyzés küldése