2008. november 24., hétfő

Sydney

Tegnap délután megérkeztem Sydneybe. 1.5 óra a repülőút, kicsit késve indult a gép, de 3-ra már itt voltunk. Már előtte nap megkaptam az instrukciókat, hogyan jutok el a vendéglátóimhoz a Bondi Beachre. Egész egyszerű volt. A 400-as busszal a végállomásig, majd egy másikkal gyakorlatilag a kapuig. Egy páros és egy fiú lakik itt, és nem messze egy másik házaspár. Este 10-ig mesélték az eddigi jó és rossz tapasztalataikat. Erről majd bővebben később!
Ma lustálkodtam, csak dél körül mentem be a belvárosba. Sétáltam, láttam a Hidat és az Operát. Később rájöttem, hogy dolgoznom kell, ezért hazajöttem, mert itt van internet, ahol infokhoz jutok. Sehol nem láttam internet kávézót, vagy hasonlót. Ez nagy hátránya az országnak, az internet lassú, nem használják.
Körbetelefonáltam az iskolákat, akiket szeretnék meglátogatni. Van is már 4 találkozóm,plusz még a diákok. Nem is lesz olyan sok időm várost nézni.
Itt szép idő volt eddig, most kezd elborulni. Csak, hogy erről se feledkezzem el!

Nincsenek megjegyzések: