2008. november 20., csütörtök

Még mindig itthon. Több dolog keresztbehúzta a számításaimat. Először is elrepedt az egyetlen farmerom, így nincs mese, el kell mennem venni egy újat. Heni is magához tért, jobban van, így eljön velem vásárolni. Mutat egy másik környéket, ahol még nem jártam. Közben kezd kisütni a nap:) A melbourne-iek mindig poénkodnak, ha nem tetszik az idő, várj 10 percet, akkora megváltozik. Ez tényleg igaz!
Shopping után St Kilda Beachre megyek, áttettem holnapra Dandenongot. St Kilda a város tengerpartja. Mindenki ajánlotta, hogy oda menjek ki mindenléppen, megéri.

Nincsenek megjegyzések: